Szkody po zalaniu mieszkania w wyniku powodzi, niefrasobliwości sąsiada czy awarii sieci wodociągowej mogą być naprawdę spore. Za koszty napraw możesz ubiegać się zwrotu od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, w którym wykupiłeś ochronę nieruchomości na wypadek podobnych zdarzeń losowych. Jednak do tego potrzebna Ci solidnie przygotowana dokumentacja. Opisy zniszczeń wraz z fotografiami dostarczą Ci nasi eksperci przed rozpoczęciem i po zakończeniu prac związanych z osuszaniem.

DOKUMENTACJA DLA UBEZPIECZYCIELA

Zawilgocenie może pojawiać się w zbyt szczelnych budynkach, ale często jest efektem:

powódź

Powodzi i intensywnych dreszczów

awaria-rur

Awarii rur

zalanie-przez-sąsiada

Zalania przez sąsiada

przeciekający-dach

Przeciekającego dachu

Co zrobić po zalaniu mieszkania, domu?

Przede wszystkim działaj szybko, jak tylko zauważysz problem. Wezwij naszą ekipę, która zajmie się lokalizacją wycieku i wdroży najlepszą metodę osuszania. Pomożemy Ci w przygotowaniu kompletnej dokumentacji wraz z informacjami o:

Dalsze postępowanie zależy od procedur konkretnego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Ma ono obowiązek przeprowadzenia własnego dochodzenia w sprawie, a następnie wypłaty świadczenia w terminie do 30 dni od momentu zgłoszenia szkody.

Gwarantujemy:

natychmiastowa-reakcja

Natychmiastową reakcję.

wycena

Wycenę prac przed ich wykonaniem.

skuteczne-metody

Korzystanie z kilku skutecznych metod osuszania z wykorzystaniem wydajnych i ekonomicznych sprzętów.

suchy-dom

Kompleksowe osuszanie budynków po pracach budowlanych, po zalaniach, usuwanie wilgoci powstałej w skutek awarii rur.

Usługi świadczymy nie tylko dla osób prywatnych. Pracujemy też w biurach, sklepach, szybach windowych, w bibliotekach, archiwach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Zgłoś się do nas, a otrzymasz profesjonalną pomoc w sporządzeniu dokumentów.