osuszanie budynków kraków

Pojawia się zazwyczaj na etapie prac wykończeniowych w domach i mieszkaniach w stanie deweloperskim. Pośpiech, niedokładne suszenie, niesprzyjające warunki atmosferyczne — to najczęstsze przyczyny powstawania wilgoci technologicznej. Często nie widać je od razu, dlatego mokre plamy na suficie czy nieprzyjemne zapachy unoszące się w pomieszczeniach powinny wzbudzić Twoją czujność.

Osuszanie wilgoci technologicznej

szpital-redyhiera-krakow

Usuwanie wilgoci technologicznej w Krakowie

Świadczymy usługi z zakresu usuwania wilgoci technologicznej, która pojawia się w wielu nowopowstających obiektach. Korzystamy z nowoczesnych osuszaczy przemysłowych, pozwalających na szybkie i skuteczne odprowadzanie wody ze ścian oraz podłóg.

Jak pracujemy?

1
Przeprowadzamy pomiary wilgoci i lokalizujemy ich źródło.
2
Wyceniamy usługę.
3
Stosujemy osuszanie technologiczne oraz wentylację.
4
Wykonujemy pomiary kontrolne na zakończenie prac.

Szybkie działanie w przypadku wilgoci technologicznej jest kluczowe, jeśli nie chcesz dopuścić do trwałych zmian w estetyce i jakości wykończenia wnętrz. Osuszamy domy, mieszkania, biura, parkingi, magazyny, piwnice, pomieszczenia gospodarcze oraz inne.

Dobrze wykonane osuszanie to najskuteczniejsza broń w walce ze stęchlizną, nieprzyjemnych zapachem, wysoką wilgotnością powietrza. Utrzymująca się we wnętrzach, szybko prowadzi do powstawania pleśni i grzybów. Są one szkodliwe dla ludzkiego zdrowia oraz samopoczucia, dlatego nie warto czekać aż znikną same.

Zapraszamy do kontaktu z nami!