OSUSZANIE ŚCIAN KRAKÓW

Chcesz realizować kolejne etapy inwestycji budowlanej czy remontowej i nie czekać w nieskończoność, aż poszczególne warstwy wyschną? Przyspiesz ten proces, decydując się na odgrzybianie ścian przy pomocy profesjonalnego sprzętu, który dostarczymy pod wskazany adres. Nasza oferta przeznaczona jest również dla osób, które ucierpiały w wyniku powodzi czy zalania po intensywnych opadach deszczu.

OSUSZANIE ŚCIAN KRAKÓW

Zawilgocenie może pojawiać się w zbyt szczelnych budynkach, ale często jest efektem:

powódź

Powodzi i intensywnych dreszczów

awaria-rur

Awarii rur

zalanie-przez-sąsiada

Zalania przez sąsiada

przeciekający-dach

Przeciekającego dachu

Kiedy ściany są wilgotne, trzeba działać szybko. Tylko wtedy jest szansa na skuteczne odgrzybianie, aby zapobiec powstawania pleśni czy grzybów. Pozostawienie wilgoci w murach może z czasem prowadzić do osłabienia konstrukcji budynku. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów – oferujemy osuszanie ścian i odgrzybianie murów po zalaniu, i podczas budowy/remontu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i właścicielami większych obiektów biurowych i usługowych na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

Jak przebiega odgrzybianie ścian i murów?

Korzystamy ze sprawdzonych metod odgrzybiania murów i ścian, w tym ich odgrzybiania. Jedną z nich jest technologia kondensacyjna, która polega na skropleniu wilgoci znajdującej się w powietrzu. Dzięki stałej cyrkulacji poziom wilgotności w ścianach skutecznie się obniża.

Dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów podczas odgrzybiania ścian, sięgamy po panele na podczerwień oraz wentylatory. Ich moc i liczbę dopasowujemy do metrażu/kubatury pomieszczenia oraz skali problemu.

Serdecznie zachęcamy do współpracy osoby prywatne i nie tylko, na terenie Krakowa i okolic. Możesz powierzyć nam odgrzybianie ścian i murów z wilgoci, która powstała w trakcie prac budowlanych, jak również w skutek wadliwej izolacji, zalania wodą, np. po intensywnych opadach deszczu czy awarii sieci wodno-kanalizacyjnej.

Gwarantujemy:

natychmiastowa-reakcja

Natychmiastową reakcję.

wycena

Wycenę prac przed ich wykonaniem.

skuteczne-metody

Korzystanie z kilku skutecznych metod osuszania z wykorzystaniem wydajnych i ekonomicznych sprzętów.

suchy-dom

Kompleksowe osuszanie budynków po pracach budowlanych, po zalaniach, usuwanie wilgoci powstałej w skutek awarii rur.

Usługi związane z osuszaniem ścian po zalaniach świadczymy nie tylko dla osób prywatnych. Pracujemy też w biurach, sklepach, szybach windowych, w bibliotekach, archiwach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Działamy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

Z nami twoje mury są bezpieczne

Aby odgrzybianie murów i ich osuszanie było jak najbardziej skuteczne, należy przeprowadzić dokładną analizę całego obiektu. Obserwując każdy kąt wyciągamy odpowiednie wnioski co do źródła zawilgocenia, po czym dobieramy odpowiednią metodę odgrzybiania. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zlokalizować problem, zniwelować go, po czym zabezpieczyć wszystkie ściany przed ponownym zagrzybieniem lub zalaniem.

Odgrzybianie ścian i murów to nie jest dla nas temat nowy – zajmujemy się tym od wielu lat, pomagając licznym domostwom na terenie Krakowa i innych miejscowości. Dysponujemy nowoczesnym i sprawdzonym sprzętem do osuszania i odgrzybiania, nie tylko murów i ścian, ale i całych pomieszczeń. Dbamy o każdy szczegół podczas pracy, jednocześnie przestrzegając zasad BHP. Stosujemy metody osuszania i odgrzybiania, które są w pełni bezpieczne dla osób trzecich i zwierząt domowych. Z nami możecie mieć pewność, że wszystkie ściany i mury będą w całości osuszone i zabezpieczone.

Metody, które skutecznie pomagają w osuszaniu ścian

Przy osuszaniu ścian i ich odgrzybianiu korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych metod. Jedną z nich jest kondensacja, czyli emitowanie suchego powietrza, które wymusza stałą cyrkulację w pomieszczeniu. W ten sposób wilgotność zmniejsza się, nie jest tak groźna dla przedmiotów ani dla ludzi. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów osuszania i odgrzybiania ścian lub murów, sięgamy po nowoczesne techniki, a więc podczerwień i wentylatory. W dopiero powstających obiektach dbamy o suchość izolacji czy przegród za pomocą pomp ciśnieniowych.

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, który dopasowujemy do skali problemu i miejsca jego występowania. Powierzając nam odgrzybianie ścian i murów, możesz być pewien, że odzyskasz przyjemny mikroklimat w swoich wnętrzach w możliwe najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami już dziś

Nie czekaj – zalane ściany mogą powodować nie tylko straty materialne, ale przede wszystkim zdrowotne. Rozwijający się grzyb i pleśń wywołane wysoką wilgotnością są szczególnie trudne do usunięcia, dlatego wezwanie firmy od osuszania będzie najlepszym i najbardziej odpowiedzialnym rozwiązaniem. Odgrzybiamy mury nie tylko po zalaniu, ale także podczas budowy i remontów, w celu szybszego wyschnięcia cementu bądź farby. Nie mieszkasz w Krakowie? Nie szkodzi – przyjeżdżamy również do okolicznych miejscowości! Zadzwoń lub napisz już dziś!

Osuszanie ścian w Krakowie – dlaczego warto nam zaufać?

W firmie Suchy Dom wykonujemy kompleksowe osuszanie ścian, które pozwala skutecznie usunąć skutki nadmiaru wilgoci. Stosujemy nowoczesne techniki, które sprawiają, że uzyskiwany poziom wilgoci jest znacznie bardziej przyjazny nawet dla alergików. Klienci muszą pamiętać, że w przypadku ratowania mieszkania po zalaniu lub lokalizacji wycieku z instalacji może się okazać, że nie wystarczy wytarcie widocznej wody i zwiększenie temperatury w mieszkaniu. Ciecz może znajdować swoje ujście i dostawać się np. pod podłogę. Pozostawienie takiej sytuacji samej sobie może szybko spowodować poważne szkody, których naprawa będzie bardzo kosztowna. Jako profesjonaliści w zakresie osuszania ścian posiadamy zdecydowanie większe możliwości niż osoby poszkodowane. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który przyspiesza osuszanie zalanych ścian. Mamy możliwość usunięcia wody z różnych zakamarków.

Dlaczego na ścianie pojawia się grzyb?

Za wysoki poziom wilgoci w pomieszczeniu utrzymujący się przez dłuższy czas, to ogromny problem. Należy temu szybko przeciwdziałać, dlatego oferujemy odgrzybianie ścian, które ma za zadanie zredukować szkodliwy wpływ wilgoci na stan zdrowia i materiały wykończeniowe. Jednym z powodów zawilgoconych ścian, jest głównie niewłaściwa wentylacja pomieszczeń, izolacja termiczna lub ich brak. W rezultacie dochodzi do skraplania się wody na oknach i powierzchniach ścian. Źródło problemów stanowi także słaba izolacja fundamentów. Podnoszący się poziom wód gruntowych skutkuje z kolei wzrostem wilgotności. Osuszanie ścian jest również niezbędne po ich zalaniu, do czego dochodzi na skutek awarii rur lub instalacji ogrzewania podłogowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą osuszania ścian w Katowicach, Krakowie i okolicznych miejscowościach. W firmie Suchy Dom dbamy o jakość świadczonych usług.