OSUSZANIE ŚCIAN

Chcesz realizować kolejne etapy inwestycji budowlanej czy remontowej i nie czekać w nieskończoność, aż poszczególne warstwy wyschną? Przyspiesz ten proces, decydując się na osuszanie ścian przy pomocy profesjonalnego sprzętu, który dostarczymy pod wskazany adres. Nasza oferta przeznaczona jest również dla osób, które ucierpiały w wyniku powodzi czy zalania po intensywnych opadach deszczu.

Zawilgocenie może pojawiać się w zbyt szczelnych budynkach, ale często jest efektem:

Powodzi i intensywnych dreszczów

Awarii rur

Zalania przez sąsiada

Przeciekającego dachu

Kiedy ściany są wilgotne, trzeba działać szybko. Tylko wtedy jest szansa na skuteczne osuszenie, aby zapobiec powstawania pleśni czy grzybów. Pozostawienie wilgoci w murach może z czasem prowadzić do osłabienia konstrukcji budynku.

Jak przebiega osuszanie?

Korzystamy ze sprawdzonych metod osuszania. Jedną z nich jest technologia kondensacyjna, która polega na skropleniu wilgoci znajdującej się w powietrzu. Dzięki stałej cyrkulacji poziom wilgotności w ścianach skutecznie się obniża.

Dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów sięgamy po pompy ciśnieniowe, panele na podczerwień oraz wentylatory. Ich moc i liczbę dopasowujemy do metrażu/kubatury pomieszczenia oraz skali problemu.

Serdecznie zachęcamy do współpracy. Możesz powierzyć nam osuszanie ścian z wilgoci, która powstała w trakcie prac budowlanych, jak również w skutek wadliwej izolacji, zalania wodą np. po intensywnych opadach deszczu czy awarii sieci wodno-kanalizacyjnej.

Gwarantujemy:

Natychmiastową reakcję.

Wycenę prac przed ich wykonaniem.

Korzystanie z kilku skutecznych metod osuszania z wykorzystaniem wydajnych i ekonomicznych sprzętów.

Kompleksowe osuszanie budynków po pracach budowlanych, po zalaniach, usuwanie wilgoci powstałej w skutek awarii rur.

Usługi związane z osuszaniem po zalaniach świadczymy nie tylko dla osób prywatnych. Pracujemy też w biurach, sklepach, szybach windowych, w bibliotekach, archiwach oraz innych obiektach użyteczności publicznej.

Metody osuszania

Przy osuszaniu po zalaniu korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych metod. Jedną z nich jest kondensacja, czyli emitowanie suchego powietrza, które wymusza stałą cyrkulację w pomieszczeniu. W ten sposób wilgotność zmniejsza się, nie jest tak groźna dla przedmiotów ani dla ludzi. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów osuszania sięgamy po nowoczesne techniki, a więc podczerwień i wentylatory. W dopiero powstających obiektach dbamy o suchość izolacji czy przegród za pomocą pomp ciśnieniowych. 

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, który dopasowujemy do skali problemu i miejsca jego występowania. Powierzając nam osuszanie po zalaniu, możesz być pewien, że odzyskasz przyjemny mikroklimat w swoich wnętrzach w możliwe najkrótszym czasie.