OSUSZANIE POSADZKI

Woda może przedostać się przez każdą szczelinę i zalać np. warstwę między posadzką a izolacją. W takiej sytuacji może dojść do uszkodzenia całej konstrukcji, wybrzuszeń paneli, powstawania grzybów, pleśni, brzydkich zapachów. Również wilgoć technologiczna powoduje, że nie dosychająca posadzka blokuje prace parkieciarskie.

Chcesz mieszkać w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu? Wezwij naszą ekipę, gdy potrzebne Ci usługi z zakresu osuszania posadzki.

Zawilgocenie może pojawiać się w zbyt szczelnych budynkach, ale często jest efektem:

Powodzi i intensywnych dreszczów

Awarii rur

Zalania przez sąsiada

Przeciekającego dachu

Jak działamy?

Korzystamy z wielu nowoczesnych technologii oraz sprzętów do osuszania – turbowentylatorów i pomp ciśnieniowych, osuszaczy powietrza. Dlatego, kiedy wezwiesz naszych ekspertów możesz oczekiwać, że przed przystąpieniem do pracy przeprowadzą oni dokładne oględziny miejsca zdarzenia z wykorzystaniem m.in. kamery termowizyjnej. Do osuszania zalanych warstw izolacji najczęściej stosujemy osuszanie nadciśnieniowe i podciśnieniowe, ale znamy też inne metody, z których chętnie i rozważnie korzystamy. Wraz z wybraniem najlepszej techniki, przedstawimy Ci kosztorys prac oraz ich harmonogram. W razie potrzeby przygotujemy stosowną dokumentację wraz ze zdjęciami gotową do przedstawienia ubezpieczycielowi.

Gwarantujemy:

Natychmiastową reakcję.

Wycenę prac przed ich wykonaniem.

Korzystanie z kilku skutecznych metod osuszania z wykorzystaniem wydajnych i ekonomicznych sprzętów.

Kompleksowe osuszanie budynków po pracach budowlanych, po zalaniach, usuwanie wilgoci powstałej w skutek awarii rur.

Usługi związane z osuszaniem po zalaniach świadczymy nie tylko dla osób prywatnych. Pracujemy też w biurach, sklepach, szybach windowych, w bibliotekach, archiwach oraz innych obiektach użyteczności publicznej.

Metody osuszania

Przy osuszaniu po zalaniu korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych metod. Jedną z nich jest kondensacja, czyli emitowanie suchego powietrza, które wymusza stałą cyrkulację w pomieszczeniu. W ten sposób wilgotność zmniejsza się, nie jest tak groźna dla przedmiotów ani dla ludzi. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów osuszania sięgamy po nowoczesne techniki, a więc podczerwień i wentylatory. W dopiero powstających obiektach dbamy o suchość izolacji czy przegród za pomocą pomp ciśnieniowych. 

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, który dopasowujemy do skali problemu i miejsca jego występowania. Powierzając nam osuszanie po zalaniu, możesz być pewien, że odzyskasz przyjemny mikroklimat w swoich wnętrzach w możliwe najkrótszym czasie.