Od dawna nieskutecznie walczysz z wilgocią gromadzącą się na szybach i ścianach? Grzyb jest Twoją zmorą, bo nie tylko psuje estetykę wnętrz, ale też wpływa negatywnie na samopoczucie Twoje i bliskich? Samodzielna walka z tym wrogiem często jest nieskuteczna, bo trudno oczekiwać, że pomieszczenia wyschną samoistnie. Warto zacząć od zlokalizowania, co jest przyczyną problemu, a to można zrobić wykonując profesjonalne pomiary wilgoci.

Pomiary wilgoci

Nasza firma dysponuje sprzętem do bezinwazyjnego określania skali wilgoci w ścianach, posadzkach, elementach konstrukcyjnych. Warto nas wezwać:

powódź

Po powodzi, w której doszło do zalania domu dom

zalanie-przez-sąsiada

Po zalaniu przez sąsiada

wykonczenie-wnetrz

Przed położeniem posadzek i wykończeniem wnętrz

przed-zakupem-nieruchomości

Przed zakupem nowej nieruchomości

izolacja

Przy pracach związanych z robieniem ocieplenia i izolacji

Problem gromadzącej się wilgoci nie dotyczy wyłącznie starych obiektów, ale też nowych, oddawanych do użytku w stanie deweloperskim. Nie ignoruj znaczenia pomiarów wilgoci w żadnym wypadku, aby nie rozczarować się na dalszych etapach eksploatacji mieszkania czy domu. Układanie posadzek czy malowanie na nieprzygotowanej powierzchni, w najgorszym przypadku zakończy się niepowodzeniem i koniecznością rozpoczynania pracy od nowa.

Wykonamy dla Ciebie pełną diagnostykę wraz z dokumentacją (której może żądać ubezpieczyciel) i, co ważne, zlokalizujmy przyczynę wilgoci. Podpowiemy Ci też, jak należy ją zwalczyć, aby poprawić jakość życia.

Napisz do nas!