osuszanie budynków kraków

Poznaj nas i naszą ofertę.

SuchyDom

Jeżeli chciałbyś poznać naszą ofertę lub masz do nas pytanie zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami
osuszanie budynków kraków

O Nas

Wilgoć skutecznie psuje klimat w Twoim domu? Jesteśmy po to, aby przybyć z odsieczą! SuchyDom to wykwalifikowany zespół wyposażony w narzędzia niezbędne do:

Udaje nam się realizować te zadania szybko i bardzo skutecznie. Dlaczego? Ponieważ od lat specjalizujemy się w kompleksowym rozwiązywaniu problemów związanych z występowaniem wilgoci i jej następstwami.

Jak pracujemy?

Działamy precyzyjnie i dokładnie wiemy, jaki efekt chcemy uzyskać dla naszych klientów.

  1. Pracę zaczynamy od pomiarów, które pomagają zdiagnozować dokładne miejsce występowania oraz skalę problemu.
  2. Potem dobieramy najlepsze metody osuszania — a mamy z czego wybierać. Nasz park maszynowy to nowoczesne osuszacze z pompami ciśnieniowymi, wentylatory i panele na podczerwień.
  3. Na zakończenie prac przeprowadzamy ponowną inspekcję, a Tobie przedstawiamy jej wyniki.

Gwarantujemy, że po naszej interwencji, w Twoim domu lub miejscu pracy z powrotem zapanuje przyjazny mikroklimat.

Jesteśmy elastyczni!

Pozwól nam poprawić jakość życia Twojego i Twoich bliskich. Jesteśmy w pełni mobilni — docieramy do większości klientów z południowych województw Polski.

Pod względem ceny, techniki oraz czasu realizacji usługi jesteśmy elastyczni. Zawsze dopasowujemy zakres prac do oczekiwań osób, które potrzebują naszej pomocy.

Wiemy, że szybka reakcja oraz profesjonalne podejście do problemu są kluczowe po zalaniu czy pojawieniu się wilgoci technologicznej. Działamy błyskawicznie, bo rozumiemy, że w naszych rękach często leży przebieg całej inwestycji, a także samopoczucie i zdrowie klientów.

Napisz do nas!