Załadowany samochód

WYNAJEM OSUSZACZY KRAKÓW – SPRZĘT DO OSUSZANIA

Zawilgocenie może pojawiać się w zbyt szczelnych budynkach, ale często jest efektem:

powódź

Powodzi i intensywnych dreszczów

awaria-rur

Awarii rur

zalanie-przez-sąsiada

Zalania przez sąsiada

przeciekający-dach

Przeciekającego dachu

Osuszacze pozwalają w krótkim czasie przywrócić świeżość w pomieszczeniach, a także ich estetykę. Warto więc zareagować i podjąć działania tak szybko, jak to możliwe, aby nie dopuścić do pogorszenia właściwości termoizolacyjnych budynku i nie musieć przeprowadzać generalnego remontu. Zamiast czekać aż „samo wyschnie” zadzwoń po fachowców! Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Posiadamy nowoczesne modele osuszaczy, przeznaczone do osuszania dużych, średnich i małych pomieszczeń, zarówno dla mieszkań i domów, jak i obiektów publicznych i magazynów.

Doradzctwo w wyborze osuszaczy

Nasz zespół fachowców z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj i jaką ilość urządzeń będzie najlepsza dla Twojego przypadku. Osuszacze dobieramy na podstawie potrzeb klienta, jak i czasu, który musi być poświęcony na całkowite osuszenie danego obiektu. Decyzję podejmujemy po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z osobą zainteresowaną, a także po kompleksowej analizie budynku. Uwzględniamy również oczekiwania klienta i jego możliwości budżetowe na wynajem osuszacza. Gwarantujemy pomoc i doradztwo w doborze metody osuszania, i dostosowania parametrów maszyny, aby zapewnić skuteczność działania i długotrwałość efektów.

Wynajem osuszaczy w naszej firmie uwzględnia także ich darmową dostawę na terenie Krakowa i okolic, jak również ich montaż i instruktaż obsługi. Są to maszyny o dość dużych rozmiarach, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadcząc im komfort w postaci dowozu pod wskazany adres. Za całość usługi wystawiamy fakturę VAT.

Gwarantujemy:

natychmiastowa-reakcja

Natychmiastową reakcję.

wycena

Wycenę prac przed ich wykonaniem.

skuteczne-metody

Korzystanie z kilku skutecznych metod osuszania z wykorzystaniem wydajnych i ekonomicznych sprzętów.

suchy-dom

Kompleksowe osuszanie budynków po pracach budowlanych, po zalaniach, usuwanie wilgoci powstałej w skutek awarii rur.

Kto może skorzystać z wynajmu osuszaczy?

Posiadamy w ofercie profesjonalne osuszacze powietrza na wynajem, zarówno adsorpcyjne jak i kondensacyjne, od najlepszych i sprawdzonych marek. Gwarantujemy niezawodność i wydajność wszystkich naszych urządzeń, które cechują się wysoką jakością pracy i skutecznością podczas usuwania wilgoci i grzybów z pomieszczeń. Ponadto są oszczędne i ekologiczne, ponieważ nie wykorzystują dużo energii elektrycznej.

W naszej firmie dostępnych jest wiele modeli osuszaczy, dostosowanych do osuszania domów, obiektów publicznych, handlowo-przemysłowych oraz instytucji. Różnią się od siebie wielkością i wydajnością, odpowiednich do konkretnego rodzaju pomieszczeń. Oferujemy osuszacze na wynajem dla mieszkań, bloków, domów jednorodzinnych, czy do osuszania piwnic, garażów lub strychów. Skutecznie usuwają wilgoć w powietrzu oraz na ścianach, posadzkach i sufitach, niwelując zabarwienia, bakterie i nieprzyjemne zapachy.

Są to urządzenia bezpieczne i skuteczne. Prowadzimy wynajem na terenie Krakowa i okolic.

Jak poprawnie używać osuszaczy

Aby osuszacze były efektywne, należy z nich prawidłowo korzystać. Na początek trzeba zadbać o temperaturę pomieszczenia, aby wynosiła powyżej 20 stopni Celsjusza. Tylko wtedy osuszacz będzie działał najwydajniej. Pomieszczenie musi być też dokładnie zamknięte, aby powietrze z osuszaczy nie mogło się wydostać na zewnątrz. Dotyczy to okien, drzwi, otworów wentylacyjnych i każdych szczelin (np. między podłogą a drzwiami). Urządzenie stawia się na środku pomieszczenia.

Wynajem osuszaczy – skorzystaj z naszej oferty

Potrzebujesz niezawodnych osuszaczy? Zadzwoń do nas i wynajmij interesujący Cię model! Dowozimy w całym Krakowie i pobliskich miejscowościach. Cena za wynajem osuszaczy zależny jest od ilości potrzebnego sprzętu oraz czasu na jego użytkowanie. Zapraszamy również do naszego biura w celu ustalenia szczegółów.

Dlaczego wynajem osuszaczy w Krakowie to dobre rozwiązanie?

Wynajem osuszaczy pozwala bardzo szybko skorzystać z profesjonalnego sprzętu, aby uniknąć poważniejszych problemów związanych z zalaniem. Nagłe awarie mogą przytrafić się w najmniej oczekiwanym czasie. Jeśli więc w domu pojawiły się mokre plamy na podłodze lub ścianach, trzeba działać bardzo szybko. Natychmiastowe zlokalizowanie wycieku pozwoli na nieinwazyjną naprawę, równocześnie unikając kosztownych remontów i rozkuwania ścian. Po tym procesie trzeba bardzo szybko osuszyć ściany lub inną zawilgoconą powierzchnię. Niestety niewiele osób posiada w swoim domu profesjonalny osuszacz, który załagodzi problem. Szukanie odpowiedniego urządzenia to w takiej chwili najmniej rozsądne rozwiązanie i często dość kosztowne. Dlatego wypożyczalnia osuszaczy Suchy Dom przychodzi z pomocą!

Jakie są zalety wynajmu osuszaczy?

Wynajem osuszacza to korzystne rozwiązanie zarówno w ujęciu krótko- jak i długoterminowym. Z naszej wypożyczalni można wybrać dokładnie taki model, który usprawni wszelkie działania. Klienci mają do dyspozycji różne moce i sposoby zasilania – tutaj do wyboru są np. osuszacze gazowe i elektryczne. Duże znaczenie ma także wielkość urządzenia, którą dobiera się do osuszanej powierzchni. Osuszacze na wynajem to także możliwość dostosowania maszyny do aktualnych potrzeb. Dlatego, gdy największe zawilgocenia zostaną usunięte, można zmienić duże urządzenie na mniejsze, bardziej ekonomiczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni osuszaczy Suchy Dom. Gwarantujemy rzetelną pomoc zarówno w przypadku osuszania domów i mieszkań, jak i pozostałych budynków, w których potrzebna jest nagła interwencja.