Załadowany samochód

WYNAJEM OSUSZACZY KRAKÓW – SPRZĘT DO OSUSZANIA

Zawilgocenie może pojawiać się w zbyt szczelnych budynkach, ale często jest efektem:

powódź

Powodzi i intensywnych dreszczów

awaria-rur

Awarii rur

zalanie-przez-sąsiada

Zalania przez sąsiada

przeciekający-dach

Przeciekającego dachu

Osuszacze pozwalają w krótkim czasie przywrócić świeżość w pomieszczeniach, a także ich estetykę. Warto więc zareagować i podjąć działania tak szybko, jak to możliwe, aby nie dopuścić do pogorszenia właściwości termoizolacyjnych budynku i nie musieć przeprowadzać generalnego remontu. Zamiast czekać aż „samo wyschnie” zadzwoń po fachowców! Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Posiadamy nowoczesne modele osuszaczy, przeznaczone do osuszania dużych, średnich i małych pomieszczeń, zarówno dla mieszkań i domów, jak i obiektów publicznych i magazynów.

Nasza oferta

Nasz zespół fachowców z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj i jaką ilość urządzeń będzie najlepsza dla Twojego przypadku. Osuszacze dobieramy na podstawie potrzeb klienta, jak i czasu, który musi być poświęcony na całkowite osuszenie danego obiektu. Decyzję podejmujemy po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z osobą zainteresowaną, a także po kompleksowej analizie budynku. Uwzględniamy również oczekiwania klienta i jego możliwości budżetowe na wynajem osuszacza. Gwarantujemy pomoc i doradztwo w doborze metody osuszania, i dostosowania parametrów maszyny, aby zapewnić skuteczność działania i długotrwałość efektów.

Wynajem osuszaczy w naszej firmie uwzględnia także ich darmową dostawę na terenie Krakowa i okolic, jak również ich montaż i instruktaż obsługi. Są to maszyny o dość dużych rozmiarach, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadcząc im komfort w postaci dowozu pod wskazany adres. Za całość usługi wystawiamy fakturę VAT.

Gwarantujemy:

natychmiastowa-reakcja

Natychmiastową reakcję.

wycena

Wycenę prac przed ich wykonaniem.

skuteczne-metody

Korzystanie z kilku skutecznych metod osuszania z wykorzystaniem wydajnych i ekonomicznych sprzętów.

suchy-dom

Kompleksowe osuszanie budynków po pracach budowlanych, po zalaniach, usuwanie wilgoci powstałej w skutek awarii rur.

Kto może skorzystać z wynajmu osuszaczy?

Posiadamy w ofercie profesjonalne osuszacze powietrza na wynajem, zarówno adsorpcyjne jak i kondensacyjne, od najlepszych i sprawdzonych marek. Gwarantujemy niezawodność i wydajność wszystkich naszych urządzeń, które cechują się wysoką jakością pracy i skutecznością podczas usuwania wilgoci i grzybów z pomieszczeń. Ponadto są oszczędne i ekologiczne, ponieważ nie wykorzystują dużo energii elektrycznej.

W naszej firmie dostępnych jest wiele modeli osuszaczy, dostosowanych do osuszania domów, obiektów publicznych, handlowo-przemysłowych oraz instytucji. Różnią się od siebie wielkością i wydajnością, odpowiednich do konkretnego rodzaju pomieszczeń. Oferujemy osuszacze na wynajem dla mieszkań, bloków, domów jednorodzinnych, czy do osuszania piwnic, garażów lub strychów. Skutecznie usuwają wilgoć w powietrzu oraz na ścianach, posadzkach i sufitach, niwelując zabarwienia, bakterie i nieprzyjemne zapachy.

Są to urządzenia bezpieczne i skuteczne. Prowadzimy wynajem na terenie Krakowa i okolic.

Jak poprawnie używać osuszaczy

Aby osuszacze były efektywne, należy z nich prawidłowo korzystać. Na początek trzeba zadbać o temperaturę pomieszczenia, aby wynosiła powyżej 20 stopni Celsjusza. Tylko wtedy osuszacz będzie działał najwydajniej. Pomieszczenie musi być też dokładnie zamknięte, aby powietrze z osuszaczy nie mogło się wydostać na zewnątrz. Dotyczy to okien, drzwi, otworów wentylacyjnych i każdych szczelin (np. między podłogą a drzwiami). Urządzenie stawia się na środku pomieszczenia.

Wynajem osuszaczy – skorzystaj z naszej oferty

Potrzebujesz niezawodnych osuszaczy? Zadzwoń do nas i wynajmij interesujący Cię model! Dowozimy w całym Krakowie i pobliskich miejscowościach. Cena za wynajem osuszaczy zależny jest od ilości potrzebnego sprzętu oraz czasu na jego użytkowanie. Zapraszamy również do naszego biura w celu ustalenia szczegółów.