osuszanie po zalanie Kraków

Wilgoć jest wrogiem dla ludzkiego zdrowia, przedmiotów oraz konstrukcji budynku. Nieosuszona odpowiednio szybko i skutecznie, prowadzi do pojawienia się grzyba, pleśni, a nawet naruszenia struktury ścian.

OSUSZANIE PO ZALANIU KRAKÓW

Zawilgocenie może pojawiać się w zbyt szczelnych budynkach, ale często jest efektem:

powódź

Powodzi i intensywnych dreszczów

awaria-rur

Awarii rur

zalanie-przez-sąsiada

Zalania przez sąsiada

przeciekający-dach

Przeciekającego dachu

Osuszanie po zalaniu pozwala w krótkim czasie przywrócić świeżość w pomieszczeniach, a także ich estetykę. Warto podjąć działania tak szybko, jak to możliwe, aby nie dopuścić do pogorszenia właściwości termoizolacyjnych budynku i nie musieć przeprowadzać generalnego remontu. Zamiast czekać aż „samo wyschnie” zadzwoń po fachowców z Krakowa!

Gwarantujemy:

natychmiastowa-reakcja

Natychmiastową reakcję.

wycena

Wycenę prac przed ich wykonaniem.

skuteczne-metody

Korzystanie z kilku skutecznych metod osuszania z wykorzystaniem wydajnych i ekonomicznych sprzętów.

suchy-dom

Kompleksowe osuszanie budynków po pracach budowlanych, po zalaniach, usuwanie wilgoci powstałej w skutek awarii rur.

Usługi związane z osuszaniem po zalaniu świadczymy nie tylko dla osób prywatnych. Pracujemy też w biurach, sklepach, szybach windowych, w bibliotekach, archiwach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Zyskaliśmy sobie zaufanie wielu, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w osuszaniu po zalaniu i nie tylko. Możesz liczyć na fachową pomoc o każdej porze. Działamy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

Zalane mieszkanie? Dla nas to nie problem!

Zalanie mieszkania może być wywołane przez wiele czynników. Może być to powódź, przeciekający dach, awaria rur kanalizacyjnych, czy po prostu zaniedbanie sąsiada z góry. Poziom szkód może być katastrofalny jeśli nie podejmiemy zdecydowanych kroków. Dlatego na pomoc przychodzimy my – doświadczona firma od osuszania, specjalizująca się w osuszaniu po zalaniu. Nie straszna nam pleśń, wilgoć i zalane ściany – dzięki nowoczesnemu sprzętowi i sprawdzonymi metodami jesteśmy w stanie usunąć każdy problem. Pomogliśmy wielu domownikom i właścicielom obiektów publicznych na terenie Krakowa i okolic. Osuszanie przeprowadzamy w pełni bezpiecznie i skrupulatnie, gwarantując szybkie efekty.

Swoją pracę zawsze zaczynamy od dokładnej analizy całego zalanego pomieszczenia. Ustalamy poziom zniszczeń i źródło przecieku za pomocą specjalistycznego sprzętu, by móc zdecydować się na najbardziej optymalną metodę osuszania. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie nie tylko wysuszyć pomieszczenie po zalaniu, ale również je zabezpieczyć przed ponownym wypadkiem. Jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo podczas pracy – korzystamy tylko ze sprawdzonego, nowoczesnego sprzętu, wykorzystując sprawdzone metody osuszania. Dbamy o każdy szczegół, aby wszystko przebiegało szybko i skutecznie, nie narażając osób trzecich na niebezpieczeństwo. Możesz mieć pewność, że oddanie zalanego mieszkania w nasze ręce jest słuszną decyzją.

Metody osuszania po zalaniu

To, jaką metodę osuszania po zalaniu wybierzemy zależy w znacznym stopniu od tego, jak duże są straty. Są sytuacje, gdzie wystarczy po prostu przewietrzyć pomieszczenie – oczywiście jeśli jest to niewielkie zalanie. W przypadku większych należy wykorzystać osuszacze powietrza i wentylatory, turbiny ciśnieniowe, promienniki podczerwieni, które porządnie osuszą ściany i podłogę przestrzenie podposadzkowe z wody i wilgoci. W sytuacjach ekstremalnych, kiedy zalanie wywołane jest powodzią lub awarią rur, konieczne będzie wypompowanie wody z mieszkania. Nie jest to praca do wykonania samemu – potrzebni są wtedy prawdziwi fachowcy, którzy dysponują odpowiednim sprzętem i zasobami.

Przy osuszaniu po zalaniu korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych metod. Jedną z nich jest kondensacja, czyli emitowanie suchego powietrza, które wymusza stałą cyrkulację w pomieszczeniu. W ten sposób wilgotność zmniejsza się, nie jest tak groźna dla przedmiotów ani dla ludzi. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów osuszania sięgamy po nowoczesne techniki, a więc podczerwień i wentylatory. W dopiero powstających obiektach dbamy o suchość izolacji czy przegród za pomocą pomp ciśnieniowych.

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem do osuszania, który dopasowujemy do skali problemu i miejsca jego występowania. Powierzając nam osuszanie po zalaniu, możesz być pewien, że odzyskasz przyjemny mikroklimat w swoich wnętrzach w możliwe najkrótszym czasie.

Zgłoś się do nas!

Zalanie domu nie jest rzeczą przyjemną – wiąże się z tym wiele problemów, jak strata materialna i dodatkowe koszty na remonty. Nie mówiąc o szkodliwościach zdrowotnych związanych z wysokim poziomem wilgoci. Jeśli zmagasz się z zalanym mieszkaniem lub innym obiektem koniecznie się z nami skontaktuj – posiadamy wieloletnie doświadczenie w osuszaniu po zalaniu, jak i zabezpieczaniu przed kolejnymi wypadkami. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz właścicielami biurowców, obiektów przemysłowo-handlowych czy administracyjnych na terenie Krakowa i okolic. Zadzwoń lub napisz, a my zajmiemy się resztą!

Dlaczego warto powierzyć firmie Suchy Dom osuszanie budynku po zalaniu?

Przy wystąpieniu szkody wywołanej zalaniem lub powodzią, musimy podjąć niezbędne działania, które będą zmierzać do całkowitego usunięcia zaistniałego problemu. Żeby skutecznie podjąć działania, konieczne jest wykonania bezpłatnych oględzin, które oferujemy. Nasz doświadczony personel zaproponuje Klientom zastosowanie odpowiedniej metody osuszania i niezwłocznie przedstawi ofertę. Wykonujemy m.in.:

Osuszanie budynków po zalaniu,

Osuszanie izolacji,

Lokalizację miejsc przecieków,

Odgrzybianie.

W przypadku wystąpienia zalania w firmie Suchy Dom stosujemy nowoczesne urządzenia osuszające, które wyróżniają się energooszczędnością, a także są ciche przy wykonywaniu swojej pracy.

Dlaczego warto osuszać dom po zalaniu?

Osuszanie po zalaniu pozwala ograniczyć wydatki i zapobiec rozwojowi szkodliwych pleśni czy grzybów. Zalanie, choć może mieć różne przyczyny, to zawsze wymaga szybkiego i przemyślanego działania. Jako zespół profesjonalistów, doradzamy także Klientom, które zalane przedmioty trzeba wyrzucić, a które z nich można wyczyścić i osuszyć. Dom, którego spotkała powódź, wymaga znacznie więcej zaangażowania i wkładu pracy, niż w przypadku zwykłego zalania przez sąsiada.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą osuszania po zalaniu, które proponujemy w firmie Suchy Dom w Krakowie. Podpowiemy, co zrobić w pierwszej kolejności i czym grozi zignorowany problem wilgoci.