osuszanie po zalaniu

Wilgoć w budynkach może stanowić poważny problem. Zapewnia ona doskonałe warunki do rozwoju pleśni i grzybów, a także znacznie zmniejsza jakość wdychanego powietrza. Jeśli więc jej poziom okaże się zbyt duży, należy czym prędzej sięgnąć po sprawdzone metody jej usuwania poprzez osuszanie.

OSUSZANIE BUDYNKÓW, WYNAJEM OSUSZACZY RZESZÓW

Wilgoć może pojawiać się w zbyt szczelnych budynkach, ale najczęściej jest efektem:

powódź

Powodzi i intensywnych dreszczów

awaria-rur

Awarii rur

zalanie-przez-sąsiada

Zalania przez sąsiada

przeciekający-dach

Przeciekającego dachu

Nie czekaj na to, aż ściany, mury bądź posadzki w pomieszczeniu zmienią kolor i staną się siedliskiem szkodliwych mikroorganizmów. Szybka reakcja związana z osuszaniem pozwoli w wyeliminować problem, zanim jeszcze wpłynie na komfort przebywania w pomieszczeniach. Pleśń na ścianach, posadzce i suficie już się pojawiła? A może doszło do zalania? Udostępniane przez nas osuszacze sprawdzą się w każdej sytuacji. Niezależnie od specyfiki budynku.

Gwarantujemy:

natychmiastowa-reakcja

Natychmiastową reakcję.

wycena

Wycenę prac przed ich wykonaniem.

skuteczne-metody

Korzystanie z kilku skutecznych metod osuszania z wykorzystaniem wydajnych i ekonomicznych sprzętów.

suchy-dom

Kompleksowe osuszanie budynków po pracach budowlanych, po zalaniach, usuwanie wilgoci powstałej w skutek awarii rur.

Nasza firma oferuje wynajem profesjonalnego sprzętu, doskonale sprawdzający się podczas osuszania różnych budynków.

Oferujemy usługi nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla biur, sklepów, szyb windowych, w bibliotekach, archiwach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Zyskaliśmy sobie zaufanie wielu klientów w kraju, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w usługach osuszania. Możesz liczyć na fachową pomoc o każdej porze. Działamy na terenie Rzeszowa i okolicznych miejscowości.

Skuteczne osuszanie i odgrzybianie budynków na terenie Rzeszowa i okolic

Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji zainteresowanych osuszaniem. Proponujemy wynajem osuszaczy, które umożliwią usunięcie wilgoci z mieszkań, domów jednorodzinnych, piwnic, biur, urzędów i wszystkich budynków, w których jej poziom jest zbyt wysoki. Nasz sprzęt można wynająć także do usuwania skutków zalania – bez względu na ich intensywność.

Osuszanie proponujemy klientom na terenie Rzeszowa i okolic. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu, w skład którego wchodzą specjalistyczne osuszacze. Gwarantują one najwyższą możliwą skuteczność osuszania, dlatego pozwalają usunąć wilgoć z każdych budynkach, również w mieszkaniach. Nawet tych pozbawionych sprawnej i efektywnej wentylacji.

To jednak nie koniec! Oprócz osuszania, zajmujemy się też profesjonalnym odgrzybianiem ścian, sufitów i murów. Dla uzyskania maksymalnych efektów robimy użytek z najlepszych technik i metod. Wśród nich znajduje się tak zwana technologia kondensacyjna, polegająca na skraplaniu wilgoci w powietrzu. Do tego wszystkiego dochodzą również specjalistyczne wentylatory i panele na podczerwień. Tego typu sprzęty sprawią, że odgrzybianie przebiega szybko i sprawnie.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem osuszaczy ścian, posadzek, sufitów i murów?

Nasza oferta osuszania została przygotowana w taki sposób, abyśmy byli w stanie pomóc naszym Klientom w każdej trudnej sytuacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie szkody może przynieść nadmierna wilgoć. Nie tylko w budynkach mieszkalnych. Dlatego też na wynajem osuszaczy warto decydować się między innymi w przypadku awarii rur, przeciekającego dachu, powodzi i intensywnych opadów deszczu, a także w razie zalania przez sąsiada.

Wszystkie te sytuacje mogą doprowadzić do poważnych strat. Profesjonalne osuszanie i odgrzybianie pozwala na ich ograniczenie. Niezależnie od tego, czy skutki zalania i innych awarii dotyczą ścian, sufitów czy grubych murów.

Co ważne, w katalogu usług realizowanych przez nas na terenie Rzeszowa i okolic znajduje się także tak zwane osuszanie podposadzkowe, polegające na usuwaniu wilgoci znajdującej się pod posadzką – po zalaniu, podtopieniach, uszkodzeniu instalacji czy też przez błędy budowlane. Osuszanie podposadzkowe umożliwia usunięcie wilgoci ze stref izolacji. Jak wiadomo, dostanie się pod posadzkę bez jej wyburzania nie jest łatwe. Dzięki użyciu specjalistycznych osuszaczy i turbin ciśnieniowych jesteśmy jednak w stanie to zrobić.

Wynajem osuszaczy w Rzeszowie – dlaczego warto?

Domy jednorodzinne, mieszkania, piwnice, biura, warsztaty, hale produkcyjne – w tych wszystkich (i wielu innych) pomieszczeniach pojawić się może wilgoć. Prowadzi ona do rozwoju pleśni i grzybów, co z kolei często wywołuje różne choroby układu oddechowego. Dlatego też osuszanie w takich sytuacjach jest konieczne.

Niestety, walka z wilgocią nie jest prosta. Bez specjalistycznego sprzętu się nie obędzie. Zwłaszcza gdy doszło do poważnego zawilgocenia ścian, sufitów i murów lub gdy wilgoć znalazła się bezpośrednio pod posadzką. W takich sytuacjach dobrym wyborem okaże się skorzystanie z pomocy profesjonalnych osuszaczy. Nasza firma jest ją w stanie zagwarantować.

Do osuszania podchodzimy w sposób kompleksowy – robimy użytek z profesjonalnego, sprawdzonego sprzętu, który jest dobierany do specyfiki i zakresu zawilgocenia. Nasz sprzęt możesz wynająć zawsze, gdy zachodzi taka potrzeba. Udostępniane urządzenia pozwolą osuszyć, odgrzybić i doprowadzić pomieszczenia do ponownego użytku. Doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach i nie tylko.

Usługi związane z wynajmem sprzętów, osuszania i usuwania skutków zalania w dokładny sposób wyceniamy, tak aby nasi Klienci doskonale wiedzieli, za co płacą. Działamy na terenie Rzeszowa, okolic i innych miast południowej Polski. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą kierowaną do firm, a także właścicieli domów jednorodzinnych, mieszkań i innych budynków.