osuszanie-warstw-izolacji-dachow 3

Zdarza się, że wilgoć przedostaje się do miejsc, które są trudnodostępne. Osuszanie stropodachów potrzebne jest najczęściej w nieruchomościach, w których zastosowano konstrukcję dachu płaskiego. Podczas gdy z dachów skośnych woda opadowa spływa sama pod wpływem działania siły grawitacji, ta na dachach prostych osiada i zalega na warstwach hydroizolacyjnych czy paraizolacyjnych. Co wtedy?

OSUSZANIE STROPODACHÓW

Zamów naszą ekipę wraz z zaawansowanym sprzętem do osuszania. Prace wykonamy sprawnie i skutecznie. Efekty na pewno zadowolą nawet najbardziej wymagających, sprawią, że odzyskasz komfort życia i poprawisz bezpieczeństwo całej konstrukcji.

Zawilgocenie może pojawiać się w zbyt szczelnych budynkach, ale często jest efektem:

powódź

Powodzi i intensywnych dreszczów

awaria-rur

Awarii rur

zalanie-przez-sąsiada

Zalania przez sąsiada

przeciekający-dach

Przeciekającego dachu

Osuszanie Stropów

Realizujemy prace osuszeniowe w obiektach z rynku pierwotnego i wtórnego. Tam, gdzie występuje wilgoć technologiczna lub wilgoć w warstwie izolacji (do czego może dojść np. w wyniku uszkodzenia mechanicznego poszycia) korzystamy z zaawansowanego sprzętu. To m.in. pompy, promienniki na podczerwień czy wentylatory. Urządzenia, które wykorzystują silny pęd powietrza znajdują też zastosowanie na tarasach czy balkonach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, zaraz po tym, jak zauważysz wilgoć w poszyciu dachowym czy warstwie izolacji. Osuszanie stropodachów w naszym wykonaniu, przeprowadzone szybko i efektywnie pozwoli przywrócić estetyczny wygląd i bezpieczeństwo konstrukcji. Ochroni ją też przed szkodliwymi dla zdrowia grzybami czy pleśnią.

Gwarantujemy:

natychmiastowa-reakcja

Natychmiastową reakcję.

wycena

Wycenę prac przed ich wykonaniem.

skuteczne-metody

Korzystanie z kilku skutecznych metod osuszania z wykorzystaniem wydajnych i ekonomicznych sprzętów.

suchy-dom

Kompleksowe osuszanie budynków po pracach budowlanych, po zalaniach, usuwanie wilgoci powstałej w skutek awarii rur.

Usługi związane z osuszaniem stropodachów świadczymy nie tylko dla osób prywatnych. Pracujemy również w sklepach, biurach, szybach windowych, w bibliotekach, archiwach czy innych obiektach użyteczności publicznej.

Metody osuszania stropodachów – Kraków I okolice

Przy osuszaniu stropodachów korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych metod. Jedną z nich jest metoda kondensacji, czyli emitowanie suchego powietrza, które wymusza stałą cyrkulację. W ten sposób wilgotność zmniejsza się, więc nie jest tak groźna dla przedmiotów i ludzi. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów sięgamy po nowoczesne techniki, w tym podczerwień i wentylatory. W dopiero powstających obiektach dbamy o suchość izolacji i przegród za pomocą pomp ciśnieniowych. 

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który dopasowujemy do skali problemu i miejsca jego występowania. Powierzając nam osuszanie stropodachów, możesz być pewien, że odzyskasz przyjazny mikroklimat w swoich wnętrzach w jak najkrótszym czasie.