osuszanie podposadzkowe rzeszów (1)

Niektóre zacieki czy zalania można osuszyć łatwo i szybko. Inne docierają od trudnodostępnych miejsc, gdzie szanse na samoistne wysuszenie są nikłe. Jeżeli woda dostanie się do warstw izolacyjnych w ścianach czy posadzkach to jedynym ratunkiem będzie zastosowanie nowoczesnej technologii.

Osuszanie warstw izolacji

Nasi fachowcy, wezwani na miejsce zdarzenia, dokonują dokładnych pomiarów. Pozwala to określić źródło problemu oraz jego skalę. Na tej podstawie dobieramy właściwą metodę osuszania warstw izolacji. Najczęściej w takich przypadkach zwyczajne suszarki kondensacyjne nie są w stanie wykonać zadania. Dlatego my korzystamy z osuszaczy adsorpcyjnych oraz turbin. To zaawansowany sposób usuwania wilgoci poprzez wtłaczanie suchego powietrza.

Osuszanie warstw izolacji w obiektach mieszkalnych w Krakowie

Oferujemy profesjonalne osuszanie warstw izolacji w obiektach mieszkalnych, użytkowych, fabrykach czy na budowach. Dysponujemy rozwiązaniami, które pozwolą nam trafnie zdiagnozować problem i rozwiązać go ekspresowo — tak, aby ilość szkód była jak najmniejsza.

Dlaczego warto nas wezwać?

Im szybciej rozpoczniemy osuszanie, tym większa szansa na zabezpieczenie mienia i zapobiegnięcie rozwojowi pleśni, grzybów oraz bakterii.

Profesjonalne osuszanie jest mniej inwazyjne, tańsze i szybsze niż remont (zrywanie podłóg, skuwanie tynku ze ścian).

Przeprowadzamy bezpłatne oględziny miejsca zdarzenia, robimy pomiary i przedstawiamy wycenę. Dzięki temu dokładnie wiesz, jak pracujemy i ile zapłacisz za nasze usługi.

Zadbaj o zdrowie i samopoczucie swoje, swoich bliskich lub pracowników. Nie zwlekaj z decyzją o osuszaniu warstw izolacji, która niemal nigdy nie odbywa się samoczynnie, bez konsekwencji dla estetyki otoczenia.

Napisz do nas!