Urządzenia

Zdarza się, że wilgoć w budynku pojawia się zupełnie „znikąd” i trudno ustalić jej pochodzenie. Lokalizacja wycieków to podstawa do rozpoczęcia osuszania oraz rozwiązania problemu nieszczelności – tak, aby nie wracał w przyszłości.

LOKALIZACJA WYCIEKÓW KRAKÓW

W ramach lokalizacji wycieku zajmujemy się sprawdzaniem kondycji sieci wodociągowych, ciepłowniczych oraz kanalizacyjnych. Szybko i sprawnie ustalamy, w którym miejscu doszło do przecieku, a następnie skutecznie naprawiamy usterkę. Po jej usunięciu możemy przejść do osuszania ścian, posadzki, sufitów w zalanym lokalu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Krakowa i okolic!

Zawilgocenie i wycieki mogą pojawiać się w zbyt szczelnych budynkach, ale często są efektem:

powódź

Powodzi i intensywnych dreszczów

awaria-rur

Awarii rur

zalanie-przez-sąsiada

Zalania przez sąsiada

przeciekający-dach

Przeciekającego dachu

Jak działamy?

Lokalizacja wycieków nie byłaby możliwa bez zaawansowanego technologicznie sprzętu. Gdy zauważysz zaciek na ścianie lub podłodze, nie czekaj. Wezwij naszą ekipę, a my przeprowadzimy inspekcję w terenie, wykorzystując do tego kamery termowizyjne o wysokim stopniu wodoszczelności lub akustyczne sondy rurowe.

Działamy kompleksowo i profesjonalnie, dlatego jesteśmy pewni, że nasze próby szczelności oraz termowizja lokalna dostarczą rzetelnych informacji na temat miejsca i skali wycieku. Bezinwazyjne badania zapewniają czystość, bezpieczeństwo oraz brak ingerencji w strukturę budynku.

Tylko szybka lokalizacja wycieków pozwoli zlikwidować usterkę sieci wodociągowej, wodnej czy kanalizacyjnej, która doprowadziła do zalania. Tym samym zyskamy czas na ekspresową reakcję, czyli skuteczne osuszenie nim pojawi się pleśń, grzyb czy uszkodzenie mechaniczne konstrukcji.

Gwarantujemy:

natychmiastowa-reakcja

Natychmiastową reakcję.

wycena

Wycenę prac przed ich wykonaniem.

skuteczne-metody

Korzystanie z kilku skutecznych metod lokalizacji wycieków z wykorzystaniem wydajnych i ekonomicznych sprzętów.

suchy-dom

Kompleksowe osuszanie budynków po pracach budowlanych, po zalaniach, usuwanie wilgoci powstałej w skutek awarii rur.

Usługi związane z lokalizacją wycieków świadczymy nie tylko dla osób prywatnych. Pracujemy też w biurach, sklepach, szybach windowych, w bibliotekach, archiwach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Zapraszamy mieszkańców Krakowa i okolic do skorzystania z naszych usług!